HomeShowbiz

Enca Haxhia jep një mesazh të fortë për të gjitha femrat

Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë  e ftuar në ‘NIN’ e cila ka folur për shumë të pathëna rreth jetës private dhe karrierës profesionale.

Ajo po ashtu sqaroi raportin që ka me reperin, Noizy e që tregoi arsyen e largimit nga grupi i reperit, “OTR”.

Pavarësisht këtyre, ajo ka një mesazh për të gjithë femrat.

“Per te gjitha vajzat e mia te dashura, ne nuk na duhet 1 mashkull per te qene te suksesshme Kurre mos ki frike te ngresh zerin per veten tende dhe te luftosh per endrrat e tua #SELFMADE -“, janë fjalët e saj./kosovarja

 


TË NGJASHME