HomeShowbiz

Enca ‘leksion’ fansave si të mbani doktorin larg!

Enca, është një prej këngëtareve më të dashura për publikun, gjithashtu ajo mban edhe vendin e parë si personi me numrin më të madh të ndjekësve në Instagram. Këngët që ajo publikon, por edhe postimet e shumta bëjnë që Enca të jetë edhe një personazh shumë e komentuar.

E sot, ajo e ka nisur ditën duke u dhënë ndjekësve të saj shumtë, disa këshilla. Në disa video të postuara në Instastory, ajo shihet duke kërcyer twerk dhe i shoqëron me disa komente, se ky është kërcimi i duhur dhe se mban veten në formë dhe doktorin larg.

“Mirëmëngjesi dhe mos harroni të bëni twerk sot. Pak twerk në ditë mban doktorin larg 1 vit.“, ka shkruar Enca.


TË NGJASHME