HomeShowbiz

Enca rrëfen rutinën e saj të gjumit: Nuk fle dot pa…

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit diçka private nga jeta e saj.

Enca Haxhia po vazhdon të jetë njëra ndër emrat e estradës e cila është shumë e lidhur me fansat e saj.

Këngëtarja e cila njihet për imazhet provokative nëpër rrjete sociale dhe klipet eksplicite, së fundmi e ka ndarë një sekret me ndjekësit e saj të shumtë.

Enca ka treguar se nuk mund të fle dot pa e pasur një shishe me ujë afër shtratit.

“Fakt qesharak: unë gjithmonë fle me një shishe uji afër shtratit tim”, ka shkruar ajo pranë një postimi në llogarinë e saj në Instagram.


TË NGJASHME