HomeShowbiz

Eni Koçi zbulon detaje nga klipi i ri

Eni Koçi përmes një videoje ka zbuluar befasinë që ka përgatitur për fansat e saj.

Këngëtarja bëri të ditur që kënga e saj më e re publikohet nesër dhe është e zhanrit baladë, madje zbuloi edhe një pjesë të saj.

“Një melodi e bukur dashurie. Nesër, kënga e re”, ka shkruar ajo mbi video, ku shihet se pjesë e këngës është edhe Astrit Stafa.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Eni Koçi është “Harrove”, këngë kjo në duet me Genc Prelvukajn.

 


TË NGJASHME