Lajme Showbiz

Era Istrefi bën ndryshimin drastik në fytyrë

Tashmë suskesi i saj në muzikën ndërkombëtare nuk ka diskutim.

Teksa po presim bashkëpunimin e fuqishëm me Nora Istrefin dhe Claydee, Era Istrefi na ka zbuluar së fundmi një ndryshim drastik.

Mund të themi se jemi mësuar me përzgjedhjet moskokçarëse të këngëtares në look, e megjithatë ky ndryshim na e solli Erën si asnjëherë më parë.

Këngëtarja ka vendosur lente jeshile dhe ndonëse ndryshimi nuk është i përhershëm, pasi këngëtarja mund t’i heqë sërish, gjtihsesi duket mjaft ndryshe nga pamja e saj e zakonshme./intv/

 

Related posts

Aplikacioni që po ‘çmend’ rrjetin, si do duken vipat të plakur (FOTO)

Xhensila Gotanews

KiE tërheq vëzhguesit, Basha: Ne nuk do të lejojmë…

Klaudia gotanews

Interpoli kthen të dënuarin për grabitjen e arkëtares së UKT

Mila
Na Kontaktoni!