HomeShowbiz

Era Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vjeç bën këngëtarja

Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, po jo vetëm. Karriera e saj ka marrë përmasat ndërkombëtare prej kohësh tashmë.

Dita e sotme është shumë e veçantë për Erën, pasi feston ditëlindjen e 25-të. Era ka arritur të kapë majat me këngën “Bon Bon” e cila u bë hit brenda dhe jashtë vendit.

Që atëhere, Era ka punuar për projekte ndërkombëtare, e cila ka sjellë bashkëpunime me artistë të njohur botërorë e që janë pëlqyer shumë nga publiku. Së fundmi ajo solli duetin ‘Nuk e di’ me motrën e saj Norën, që u kthye menjëherë në hit.

auto_Screenshot_91562241893.jpg
auto_Screenshot_101562241893.jpg


TË NGJASHME