HomeShowbiz

Era Istrefi fotografohet pranë këtij personi

Era Istrefi është kthyer në Kosovë.

Këngëtarja e cila ka qenë e zënë me disa projekteAmerikë, ka njoftuar se është kthyer në vendin e saj me anë të disa fotografive të postuarainstastory.

Era është fotografuar pranë portretit të heroit legjendar Adem Jashari, në aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës, Adem Jashari.

Këngëtarja me famë ndërkombëtare ishte e shoqëruar nga nëna e saj dhe nuk dihet akoma se cili është destinacioni i radhës për të.


TË NGJASHME