HomeShowbiz

Era Istrefi joshëse dhe me shumë stil, thekson linjat trupore

Era Istrefi ndodhet në Tiranë.

Këngëtarja shqiptare e cila tashmë ka arritur famë botërore, Era Istrefi, aktualisht ndodhet në Shqipëri, saktësisht në Tiranë.

Nga atje me ndjekësit ka ndarë një fotografi ku duket tejet në top formë.

Në foton e postuar këngëtarja ka theksuar linjat trupore me veshjen e ngushtë ndërsa ka vënë në pah një pjesë tek barku.

Era ndër të tjera po vazhdon ta shijoj suksesin në muzikë.


TË NGJASHME