HomeShowbiz

Era Istrefi nuk di të ndalet, gati për suksesin e radhës

Këngëtarja Era Istrefi po shijon suksesin ndërkombëtar që ka arritur. Kënga Bon Bon i hapi dyert e muzikës botërore, e cila që nga ajo kohë ka sjellë disa hite në bashkëpunim me artistë të njohur botëror.

Por duket se fillimi i 2020-ës do të jetë shumë i ngarkuar për Era Istrefin. Tashmë ajo është duke u bërë gati për turin e saj ndërkombëtar. Madje tashmë janë publikuar edhe data kur Era do të këndojë në disa qytete të rëndësishme në mbarë botën si Paris, Londër, Las Vegas, New York etj.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar dy bashkëpunime, një me reperin rus dhe këngën me motrën e saj Norën.


TË NGJASHME