HomeShowbiz

Era zbulon datën e publikimit të këngës me Norën

Era dhe Nora Istrefi, dy motrat këngëtare po përgatiten për të publikuar bashkëpunimin e tyre të parë që titullohet “Nuk e di”.

Ato janë mjaft aktive në Instagram dhe tashmë falë postimeve të tyre jemi njohur me look-un e artisteve në projektin e tyre muzikor.

Era shfaqet e veshur si “Barbie” ndërsa Nora duket se ka guxuar disi më shumë me paraqitjen e saj.

Era Istrefi përmes një postimi në Insta Story, ku ka etiketuar edhe Norën dhe në datën 19 prill pritet që të publikohet bashkëpunimi i parë i motrave.


TË NGJASHME