HomeShowbiz

Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut kapen sërish mat

Është përfolur prej kohësh në media të ndryshme se vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda dhe djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani janë në një lidhje.

Ishin disa postime në rrjetet sociale të Erikut dhe Kejdës që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve dhe që shtuan dyshimet për një romancë të mundshme. Më pas ata kanë vizituar vende, në të njejtën ditë dhe me veshje të njëjta madje janë fotografuar bashkë.

Ditën e djeshme ata kanë qenë të pranishëm në një vend bregdetar dhe në postimet e publikuara shihen në të njëjtin ambient teksa po shijojnë pamjen, duke përforcuar kështu aludimet që janë bashkë.


TË NGJASHME