HomePolitikë

Erion Braçe- Bashës: Kaq je Lulzim, vec kaq! Nuk ke popull dhe ky eshte problemi yt!

Zv.Kryeministri Erion Braçe ka reaguar pas mbylljes së protestës së opozitës,  ai është shprehur se kryedemokratit Basha i mungon mbështetja popullore.

Në llogarinë e tij Instagrama, Braçe ka postuar një video të protestës së sotme të kapur me dron nga lartë, ku sipas tij ka një pjesëmarrje të ulët të numrit të popullit, i cili e ka braktisur ,kryedemokratin Basha.

Postimi i plotë i zv.kryeministrit Erion Braçe

Kaq je Lulzim, vec kaq!
Nuk ke popull dhe ky eshte problemi yt!

E di pse?
Sepse Ti dhe Ju e keni vjedhur e vrare
Popullin!
E keni bere si kerkush para e pas jush!

A ju kujtohet #15Marsi?
A ju kujtohet #Gerdeci?

Ka Zot lart!
Ka Popull te tij ne toke!


TË NGJASHME