HomeShowbiz

Ermal Fejzullahu merr një dhuratë të veçantë

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe më të kërkuar shqiptar.

Ai numëron dhjetëra hite, ndërsa shquhet edhe për bashkëpunime të suksesshme.

Këngëtari madje ka arritur të dëgjohet edhe në Turqi. Është artistja turke me emrin, Aylin ajo që ka pikturuar portretin e Ermalit, ndërsa ia ka dhuruar këtë pikturë atij.

Sigurisht ai është ndjerë shumë i nderuar, çka se ka falënderuar bukuroshen turke.


TË NGJASHME