HomeShowbiz

Ermal Mamaqi e ‘ofendoi’, Olti Curri i jep përgjigjen epike

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur për publikun. Ai njihet për sarkazmat e tij të shumta, të cilat i bën edhe në rrjetet sociale ku shpesh herë ngacmon personazhet e njohur publikë.

Ermali ka ndarë me ndjekësit e shumtë një foto ku shfaqet duke përqafuar një statujë të një derri, edhe shkruajti: “Një përqafim me Olti Currin” dhe etikon blogerin e famshëm.

Epo as Olti nuk e la me kaq edhe i kthehet moderatorit: “Pooo qeka derr i egër, unë jam.”

kiatkt.png

TË NGJASHME