HomeShowbiz

Ermal Mamaqi poston foto me të bijën

Duket se pasditen e djeshme Ermali ka zgjedhur që ta kalojë pranë familjes së tij, dhe sidomos më të voglës së tyre Sia-s, e cila erdhi në jetë në muajin mars të këtij viti. Deri tani, çifti i njohur i showbiz-it shqiptar ka zgjedhur që të mos e tregojnë me fytyrë të bijën përmes fotosh apo videosh në rrjetet sociale, ama diçka nuk e mohojmë dot: Sia qenka rritur goxha!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ka qenë Ermali ai që ka postuar një foto të së bijës me flokët bishtalec, ndërsa duket qartë që ai po shijon momentet e bukura pranë vajzës, që më gjasë janë edhe më të çmuarat për të. Jeta e shpejtë, angazhimet e përditshme në televizion, biznesi i marrin pjesën më të madhe të kohës Amit dhe Ermalit, çka i bën të mos jenë shumë prezentë pranë Joelit dhe Sia-s, por kur vërtet ndodhen pranë tyre ata shijojnë çdo çast dhe ndajnë edhe me miqtë e tyre foto interesante.

 

 


TË NGJASHME