HomeShowbiz

Ermal Mamaqi publikon prapaskenat e ‘2 gisht mjaltë’

Filmi ‘2 gisht mjaltë’ që u publikua në fund të muajit mars, ka arritur të thyejë rekorde në kinematë shqiptare. Publiku e ka pritur shumë mirë realizimin kinematografik që kishte si protagonistë Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjatën.

Pak minuta më parë, aktori i njohur ka publikuar edhe disa prapaskena shumë argëtuese nga realizimi i filmit. Në videon e shkurtër bien në sy momente pune dhe të qeshura pafund mes stafit që është marrë me të gjitha detajet.

View this post on Instagram

Nga prapaskenat e filmit @2gisht_mjalte ??

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

//www.instagram.com/embed.js

Siç duket, filmi ka qenë aq argëtues sa duket në ekran edhe pas kuintave. Kujtojmë se transmetimi i tij vazhdon në të gjitha kinematë deri në një datë të pacaktuar.


TË NGJASHME