HomeShowbiz

Ermal Meta surprizon me foton me Rita Orën

Pak ditë më parë dy këngëtarët e famshëm shqiptarë ndezën skenën e sheshit “Skëndebej” me muzikën e tyre.

Bëhet fjalë për Ermal Metën dhe Rita Orën, të cilët kënduan për publikun shqiptar këngët e tyre, tashmë të kthyer hit.

Pas përfundimit të koncertit, Ora është nisur menjëherë drejt Veronës, Itali, aty ku ka mbajtur një tjetër koncert madhështor.

Madje aty është takuar edhe me Ermalin. Këtë e ka treguar vetë kantautori shqiptar me një postim në rrjetet sociale. Meta ka publikuar në “Instagram” një foto së bashku me Ritën, ku bashkëngjitur shkruan: “Shqiptarë. Rita Ora ??Al”/panorama.com.al


TË NGJASHME