HomeShowbiz

Është apo jo në një lidhje?! Pas kësaj foto të Era Istrefit nuk do kemi më dyshime

Era Istrefi ështe një këngëtareve shqipëtare e njohur kudo në botë. Prej kohësh në media përflitet për një lidhje të mundshme midis Erës dhe artistit Julian Perreta.

Ata shpesh shihen në shoqëri të njeri-tjetrit dhe deklaratat që bëjnë herë pas herë, i kanë bërë të gjithë të mendojnë se ata janë duke përjetuar një histori dashurie.

Javë më parë Julian Perreta publikoi një foto të Era Istrefit dhe shkruante : “Mbretëresha ime”.

Por së fundmi Era, na ka bërë lëmsh të gjithëve me një foto që ajo ka publikuar në Instastory dhe e përgëzon Julianin duke e quajtur shok.

“Go bestie”,-shkruan Era.

Ndoshta këngëtarja ka dashur të tregojë se ata janë vetëm miq të mirë dhe i ka bashkuar profesioni.


TË NGJASHME