HomeShowbiz

“Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!”, sa Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është padyshim një prej femrave më seksi të showbiz-it shqiptar. Këtë gjë e dimë të gjithë, madje edhe ajo vetë është e vetëdijshme për këtë fakt.

Vetëbesimi i saj është shumë i lartë dhe ajo nuk heziton ta tregojë gjithmonë. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram dhe përshkrimi që i ka vendosur fotos, është padyshim i goditur, “Oh djalë! Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!”

View this post on Instagram

Sailor Kejvina ?

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Ndoshta është mirë që të gjithë të kemi kaq vetëbesim si Kejvina!!!


TË NGJASHME