HomeShowbiz

Eskorta nuk i ndahet, ja ku po i kalon pushimet Kryeminsitri Rama

Prej pak ditësh përflitet se kryeministri Edi Rama ndodhet me pushime në jug të vendit, ndërsa nuk ka pasur asnjë dalje publike të tij prej thuajse një jave.

Fotot e mëposhtme shuajnë zërat, ç’ka provon se shefi i qeverisë po relaksohet në Vuno, teksa shihet edhe një nga truprojat që vëzhgon ambientin ku ndodhet.

Ai shihet në pamjet e publikuara, i ulur në një ambient të hapur në shoqërinë e një fëmije i cili nuk shquhet mirë nëse është i biri, Zaho, teksa ka veshur rroba të zeza dhe mban në kokë kapele.


TË NGJASHME