HomeShowbiz

‘Eurovision’, fansat kritikojnë Adelina Tahirin pasi bëri këtë veprim

Jonida Maliqi e elektrizoi skenën e Eurovision mbrëmjen e djeshme. Jonida dhuroi një performancë mbresëlënëse duke u kualifikuar kështu në finalen e madhe që do të mbahet në Tel Aviv.

Shumë këngëtare dhe personazhe të njohur e përkrahën Jonidën dhe vazhdimisht kanë publikuar foto dhe video nga performanca e saj. Mirëpo Adelina Tahiri ka dalë në përkrahje të përfaqësuesve të Maqedonisë, jo se ka ndonjë gjë të keqe, por fansat e kanë kritikuar pak.

Këngëtarja shqiptare, në Instastory nuk ka publikuar asnjë foto dhe video për Jonidën, por gjatë gjithë kohës ka përkrahur këngëtaren maqedonase Tamara Todevska.

tmer.jpg
tamar.jpg

TË NGJASHME