HomeShowbiz

Eva Mendes zbuon pse është tërhequr nga aktrimi

Aktorja e famshme hollivudiane Eva Mendes prej kohësh është shkëputur nga filmi duke mos u shfaqur në asnjë rol të ri.

Së fundmi, ajo ka zbuluar për një fans se nuk ka shumë role të cilat i përshtaten dhe për këtë arsye ka vendosur të bëjë një pushim.

45-vjeçarja shtoi se duhet të jetë një shembull i mirë për dy vajzat e saj dhe nuk mund të pranojë çdo rol që i ofrohet. Eva nuk është ende gati të dalë në pension dhe thekson se ka disa plane të tjera rreth karrierës së saj.


TË NGJASHME