HomeShowbiz

‘Falco’ ka nisur punën, Bes Kallaku zbulon prapaskenat nga filmi

Aktori i humorit Bes Kallaku prej muajsh po punon për filmin e tij, Falco. Mirëpo duket se xhirimet kanë nisur dhe gjasat janë që të publikohet në fund të këtij viti ose në fillim të 2020-ës.

Ka qenë vetë aktori ai që ka publikuar foto nga xhirimet dhe prapaskenat e filmit. Besi është skenarist dhe protagonist në filmin e tij, prandaj dashuria dhe përkushtimi për këtë projekt është shumë i madh.

Vetë Besi është shprehur se në qendër të ‘Falco’ do të jetë personazhi i mirënjohur ‘Skifteri’ dhe filmi do të jetë i bazuar në realitetin e përditshëm që prek çdo shqiptar.


TË NGJASHME