HomeShowbiz

Fansat nuk munden më ta durojnë! Kylie Jenner duhet t’i japë fund ‘’photoshop-it’’

Kylie Jenner ka çmendur të gjithë internetin me pushimet luksoze ku është nisur me të gjitha shoqet e saj.

Bilionerja më e re në botë padyshim po shijon frytet e punës së saj dhe suksesit që kompania e make-upit ka pasur kohëve të fundit.

Në pushimet marramendëse ajo nuk ka nguruar të ndajë të gjitha detajet luksoze duke fillaur nga hoteli, rrobat e banjos, festat e çmendura dhe xhirot me jahte private.

Mirëpo, edhe pse ka nën kontroll gjithçka, Kylie-t i ka shpëtuar një detaj i rëndësishëm në Instagram. Në foton e publikuar me shoqen me saj më të mirë, ku dy vajzat shfaqen me fustane të ngushtë pas trupit, ka një lumë komentesh që e akuzojnë për photoshop.

Në fakt, këmba e shoqes së Kylie-t duket shumë e hollë në foto, gjë që i ka shtyrë ndjekësit t’i kërkojnë 21-vjeçares ta lërë photoshop-in.

“S’mund t’i duroj dot më këto photoshop-ime. Ju jeni të bukura pavarësisht gjithçkaje. Hiq dorë nga photoshop-i.”

“Do të vij ta kontrolloj më vonë këtë, për të parë nëse këmbët e vajzave janë shkarkuar plotësisht.”

“Ky editimi i këmbëve…”- janë disa prej komenteve, ndërsa Kylie ende nuk ka bërë asnjë reagim në lidhje me këto akuza.

Burimi: iconstyle.al

67191182_2568254313193925_5965353118728862085_n-1024x1024.jpg
oo.jpg
rr.jpg

TË NGJASHME