HomeShowbiz

Fansi i ‘çmendur’ surprizon Tayna-n

Tayna është një ndër emrat më në zë të momentit.

Reperja po bën namin me karrierën e saj dhe sigurisht që fansat i ka të shumtë në numër.

Ata vazhdimisht i shprehin këngëtares admirimin dhe vlerësimin që kanë për të dhe format që zgjedhin për t’ja treguar janë nga më të ndryshmet.

Një nga fansat e saj ka zgjedhur mënyrën më të veçantë, e cila e ka surprizuar Tayna-n.

Ai ka vizatuar në kokë fytyrën e saj dhe videon ia ka çuar këngëtares.

“Wowww”, shkruan Tayna mbi video.


TË NGJASHME