HomeShowbiz

Fansja: ”Më ndave nga burri, s’i pëlqej më unë”, Françeska Jaçe bën reagimin epik

Pjesëmarrja në Big Brother dhe format bombastike, e kanë kthyer Françeska Jaçen në një prej personazheve më të komentuar në Showbizz-in shqiptar.

Instagram, Françeska është shumë aktive ku publikon foto të ndryshme, por shpesh herë, bëhet pjesë e “debateve” me komentuesit e shumtë.

Në një foto të publikuar para disa ditësh, një fanse mendoi t’i linte një koment nga ata që quhen me plot gojën epik, ajo i komentonte “më ndave nga burri, s’i pëlqej më unë” dhe normalisht, Françeska, nuk mund ta linte pa i kthyer një përgjigje me shaka, duke i thënë:
“Hahahah të bëj biletën unë dmth”.


TË NGJASHME