HomeShowbiz

“Fantazma” e Donaldit shfaqet në ditëlindjen e Borës (Video)

Bora Zemani ka festuar ditëlindjen e 30-të në mënyrë madhështore, ku kishte të ftuar të gjithë personazhet e famshëm dhe të dashur të medias.

Për të gjallëruar atmosferën ishin të pranishëm këngëtarët Bruno dhe Klajdi nga ThreeDots, por ajo që nuk shpëtoi nga vëmendja e të gjithëve ishte momenti kur dyshja këndoi këngën “TL”, një këngë e shkruar nga Donaldi për Borën dhe e kënduar në origjinal nga Elgit Doda.
Në rrjet po qarkullon një video ku moderatorja e këndon e emocionuar këtë këngë.

Por nuk mungoi as kënga që personifikon çdo zemër të thyer, ajo e Shpat Kasapit “Kush të ndau prej meje”.


TË NGJASHME