HomeShowbiz

Fero bëhet romantik për Arbenitën

Fero është treguar shumë romantik.

Reperi Fero  është i lidhur me një modele tëpër tërheqëse e cila quhet Arbenita Ismajli.

Fillimisht lidhja e tyre u mbajt e fshehur, mirëpo kjo nuk zgjati shumë dhe gjithçka u bë publike.

Tashmë Fero nuk po fshehet më dhe dashurinë që e ka për modelen po e tregon hapur, madje ai është bërë edhe romantik dhe këtë e dëshmon gjesti i fundit që e ka bërë.

Fero e ka publikuar në Instastory një foto të Arbenitës pranë të cilës i ka vendosur një zemër.

 


TË NGJASHME