HomeShowbiz

Fero dedikim të dashurës

Ka më shumë se një muaj që është zbuluar lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli, e cila jeton dhe vepron në Londër.

Nuk kemi parë foto të bëra bashkë, por të shpeshta kanë qenë ato të realizuara nga vendi i njëjtë, si dhe komentet nga ana e Feros nuk kanë munguar në drejtim të modeles. Çifti duket të takohen bashkë vetëm nëpër vendet e Evropës, ku shpeshherë bëhet pjesë edhe e koncerteve të reperit.

Kësaj radhe Fero vjen me një koment plot dashuri në një nga fotografitë e Arbenitës.

“I gjithë universi në një foto”, shkruan Fero, e ndërsa modelja është shprehur se po i mungon.


TË NGJASHME