HomeShowbiz

Festa spaska të mbaruar, Kylie Jenner shkëlqen në fustanin plot xhevahir

Kylie Jenner ndau me ndjekësit fustanin e saj më të përsosur të ditëlindjes, dhuratë nga vetë drejtoresha krijuese e Balmain!

Grupi i muzikës rok Blink 182 tha “Askush nuk ju pëlqen kur jeni 23 vjeç”, por kjo padyshim nuk vlen për Kylie Jenner!

Ajo morri këtë dhuratë të mrekullueshme nga drejtoresha krijuese e Balmain, Olivier Rousteing, të cilën ajo e veshi mes një udhëtimi për të festuar ditëlindjen e 23-të, që ishte me 10 gusht.

Dy ditë pas ditëlindjes, Kylie ndau fotografi të fustanit nga marka Balmain, i cili ishte i zbukuruar me xhevahire të bukura të zeza, safir, portokalli, argjend, të verdhë dhe të kuq.

“Faleminderit e dashur @olivier_rousteing për fustanin më të përsosur të ditëlindjes”, shkroi Kylie krahas fotografisë .

Përndryshe, Kylie pozoi në të njëjtin destinacion në korrik të vitit 2019.

Image

TË NGJASHME