HomeShowbiz

Festoi 25-vjetorin, brenda festës së ditëlindjes së Era Istrefit

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka festuar ditëlindjen e 25-të ditën e djeshme. Dita e saj nuk ishte e zakonshme, pasi në mbrëmje mbajti koncert në sheshin Skënderbej, në Tiranë.

Në prapaskenë dhe pas koncertit, Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, momente nga ditëlindja e saj. Ajo e ka festuar deri në orët e para të mëngjesit, dhe nga fotot e publikuara duket se festa është bërë në natyrë.

6-5.jpg
6-5 (1).jpg
1-18-696x493.jpg
3-11.jpg

TË NGJASHME