HomeShowbiz

Festoi ditëlindjen, ‘vajza e sherreve’ merr një superdhuratë

Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini e njohur si ‘vajza e sherreve’ është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe më të ndjekura në rrjete sociale.

Ditën e djeshme bukuroshja festoi ditëlindjes e 19-të, deh së bashkue me miqtë e saj e ka prutr këtë ditë në mesnatë ku kanë kërcyer dhe janë dëfryer nën tingujt e muzikës.

Përmes disa postimeve në instagram Treisi ka treguar jo vetëm urimet e miqve, por edhe spektaktlin gjigand plot fishekzjarre që mbushën qiellin. Bukuroshja u surprizua me një makinë dhe një Iphone, siç mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme.

Trejsi Sejdini from X on Vimeo.


TË NGJASHME