HomeLajme

Fier, qëllohet makina me breshëri automatiku

Një makinë e parkuar është qëlluar me breshëri kallashnikovi.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së kaluar, në fshatin Zhupan të Fierit.

Mësohet se mjeti ishte i parkuar dhe është qëlluar me 9 plumba.

Nga të shtënat nuk ka të lënduar.


TË NGJASHME