HomeShowbiz

Fifi flet për peripecitë që ka kaluar në jetë: Kam luftuar…

Filloreta Raçi, këngëtarja shqiptare është ndjerë nostalgjike pasi është kthyer në qytetin e saj në Prishtinë.

Ajo ka kujtuar kohët kur ka qenë studente dhe ecte rrugëve të qytetit e cdo gjë iu kthye si Deja vu, kur përsëriti atë rrugë dhe ato kohë që kanë qenë disi të errëta për të, pasi ka pasur njerëz që e kanë injoruar, dhe e kanë poshtëruar.

Ajo shprehet se sot ndihet krenare për veten që i ka luftuar me shpirt dhe është këtu ku është:

“Po takoj fytyra që jam rritur fizikisht me ta në prezencë e që më kanë poshtëruar me fjalë dikur e më kanë injoruar sikur të mos isha qenie njerëzore.. ama unë u ndjeva krenare me veten që kam luftuar me shpirt e tru edhe jam ku jam sot.. në këtë rrugëtimin tim s’jam vetë ama shpirtin tim nuk ma ka bërë askush”, ka shkruar Fifi në Instagram.


TË NGJASHME