HomeShowbiz

Fifi me apo pa Florin?!

Së fundmi Fifi i është përgjigjur pyetjeve që i kanë bërë fansat në Instagram dhe sigurisht që nuk mund të mungonin ato lidhur me Flori Mumajesin.

Këngëtarja e njohur Fifi, është ndër artistet më të dashura për publikun dhe njëkohësisht, ndër zërat më të pëlqyer të skenës shqiptare. Përveç se një këngëtare e talentuar, Fifi njihet për pozitivitetin që përcjell.

Ajo dhe Flor Mumajesi janë një nga dyshet që janë përfolur më së shumti në shoëbizzin shqiptar. Duke filluar që nga publikimi i videos ku ata shfaqeshin duke kënduar shumë pranë njëri-tjetrit, si dy të dashuruar thashethemet nuk kanë pushuar më se midis tyre ka më shumë se miqësi.

Më pas provokimet e ndryshme për një këngë të re me producentin, i shtuan akoma më shumë këto zëra, mirëpo i kanë mohuar.

Një fans e pyet nëse Fifi është në lidhje ose single dhe përgjigja e saj ishte befasuese, pasi as vetë këngëtarja nuk e di.

asv.png

Më pas një fanse tjetër e ka pyetur “pse s’ka më pyetje për Florin” dhe Fifi ia tregoi në postimet pasardhëse.

ska.png
shjt.png

TË NGJASHME