Lajme Lifestyle Moda

Fiksimi i ri i Instagram-it

Të mëdha, transparente dhe që bien në sy me kilometra larg? 2018-ta dominohej nga mikro syzet, por duket se këtë vit gjërat kanë ndryshuar. I mbani mend syzet që vendosnin gjyshërit dikur?!

Pikërisht këto janë fiksimi i ri i Instagram-it. Vijnë në ngjyra dhe forma të ndryshme, por çfarë i bashkon është madhësia…

Mbulojnë pjesën më të madhe të fytyrës, por jo sytë!

Kombinojini me varëse të mëdha dhe flokë të drejtë!

Përpos këtij modeli, çfarë duket që s’do të dalë kurrë nga moda janë syzet cat eye.

Kështu që nëse keni gjetur paqe me to, mund të mbani edhe për disa vite të tjera!

Related posts

‘Dy persona të rëndësishëm festojnë ditëlindjen’, Stresi urim të veçantë babait dhe Bashës

Xhensila Gotanews

Zelanda e Re/ Arrestohet një person i dyshuar për terrorizëm

Anxhela news

Pengmarrja e autobusit në Itali/ Kush është ‘heroi’ 13 vjeçar që parandaloi një tragjedi

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!