HomePolitikë

Fillon konferenca Rama-Merkel, ndiqeni live këtu

Ka filluar këto momente konferenca e përbashkët mes Kryeministrit Rama dhe Kancelares gjermane Angela Merkel.

Mund ta ndiqni live në linkun e mëposhtëm:


TË NGJASHME