HomeShowbiz

Fituesi i “Këngës Magjike” sipas Enca Haxhisë

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video, përmes së cilës ka treguar se cila është kënga e preferuar në “Kënga Magjike”.

Bëhet fjalë për këngën “Vuj” nga Ronela Hajati, të cilën e cilëson si baladën më të mirë dhe njëkohësisht fituese të këtij festivali.

Kujtojmë që finalja e “Kënga Magjike” mbahet më 8 dhjetor.


TË NGJASHME