HomeShowbiz

Flet apo s’flet me Noizyn, Oriola sapo na bëri lëmsh me këtë veprim

Para disa muajsh lajmi se marrëdhënia mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy ishte prishur mori vëmendjen e të gjitha mediave.

Dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në ‘Instagram’ gjë që ngriti dyshimet se ata i kishin dhënë një herë e mirë fund miqësisë.

Siç duket prishja e relatave të saj me Noizyn nuk ka ndikuar në shoqërinë me pjesëtarët e tjerë të grupit dhe përveç se ndiqen në Instagram, ky veprim i fundit i modeles e shpjegon më së miri këtë.

Oriola ka treguar edhe njëherë mbështetjen e saj për reperin e ri Matolale i cili do të sjellë shumë shpejt këngën e tij të re, këngë të cilën modelja seksi e ka promovuar në Instagram.

klamt.png

TË NGJASHME