HomeShowbiz

Flori poston mesazhet që vetëm ai e di çfarë do të thonë!

Shpeshherë shohim në rrjetet sociale postime nga personazhe të ndryshëm,të cilat na konfuzojnë dhe përpiqemi ti dëshifrojmë. Këtë gjë ka bërë sot edhe producenti Flori Mumajesi, i cila na konfuzoi që në mëngjes!

Vetëm pak më parë Flori ka publikuar një foto të një bisede në Insta Story ku shihet se bëhet fjalë për disa inçizime.

“Ej ti, janë të inçuara të gjitha, ti jap unë të habitesh, mos fol para kohe” ka qenë mesazhi që ka publikuar ai duke nënkuptuar se dikush “po ja punon pas krahëve”.

Krahas kësaj bisede producenti shkruan: “Kur e keqja të vjen nga brenda”.

Por çfarë ka ndodhur, e kujt është kjo bisedë dhe pse Flori e ka publikuar, këto pikpyetje mund ti sqarojë vetë ai!


TË NGJASHME