Kulturë Showbiz

Flori-publikut: Nuk e di kur do rishihemi por e di se do më mungoni

Kantautori dhe këngëtari i njohur Flor Mumajesi pas performancës së tij në një nga lokalet e Tiranës ka bërë një njoftim të papritur për fansat e tij.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Flori është shprehur i zhgënjyer nga kushtet e tmerrshme të vendeve ku performon pasi sipas tij ‘menaxherët dhe organizatorët nuk kanë fare lidhje me muzikën edhe pse ndihen me artist se vetë artisti’.

Ai ka theksuar se do të realizojë datat e koncerteve që ka këtë periudhë dhe më pas do të bëjë një periudhë shkëputje.

“Ju pashë në sy të gjithëve, ju përshëndeta të gjithëve dhe e leshova shpirtin sikur të ishte nata e fundit që do isha pranë jush… Nuk e di kur do të rishihemi por e di se do të më mungoni.” /newsbomb.al

Related posts

Enca Haxhia jep një mesazh të fortë për të gjitha femrat

Mila

Kourtney Kardashian foto në vaskë, akuzohet për Photoshop

Anxhela news

Ilary Blasi në superformë, foto të nxehta nga Ibiza

igligota
Na Kontaktoni!