HomeSport

Formacionet: Juventus-Milan

Juventus pritet që të startojë me Douglas Costa dhe me Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala në sulm, përderisa për Milanon nga fillimi mund të startojnë edhe Gonzalo HIguain dhe Lucas Paqueta
Ndeshja do të zhvillohet sot në Jeddah të Arabisë Saudite në orën 17:30 sipas kohës sonë.
Juventus: Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Matuidi; D. Costa, Dybala, Ronaldo
Milan: Donnarumma; Calabria, Zapata, Romagnoli, Rodriguez; Kessié, Bakayoko,Calhanoglu
Castillejo, Paquetà , Higuain

 


TË NGJASHME