HomeShowbiz

Format bombastike, Rita Ora “çmend” Italinë

Ajo është një prej artisteve me origjinë shqiptare që ka korrur sukses në mbarë botën. Rita ora është një emër që na bën krenar sa herë e degjojmë. Sukseset e saj në botën e muzikës janë të panumërta e pas një periudhe të lodhshme pune, artistja shqiptare ka vendosur të marrë disa ditë pushimi e relaksi. Rita është shfaqur tepër tërheqëse dhe seksi në fotot e publikuara nga pushimet e saj në Sardinia Itali. E veshur me një palë bikini të vogla të zeza, këngëtarja nxjerr në pah format saj bombastike.

Për më tepër le të ndjekim fotogalerinë e mëposhtëme….


TË NGJASHME