HomePolitikë

Foto/ Ish-deputetja demokrate takim me ambasadorin e OSBE-së

Ish-deputetja Grida Duma është fotografuar ditën e sotme në një kafe në kryeqytet me ambasadorin e OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt.

Në foto vihet re se ish-deputetja demokrate është duke zhvilluar një takim informal me kreun e OSBE-së. Ndërkohë që ende nuk bëhet e ditur tema e diskutimit, por duke iu referuar ngjarjeve kohëve të fundit, padyshim që aktualiteti politik nuk mund të jenë shmangur.

Kujtojmë që OSBE-ja ka mbajtur një qëndrim kritik ndaj opozitës, për djegien e mandateve dhe akteve të dhunës në protesta.


TË NGJASHME