HomeShowbiz

Foto/ Ja kush është modelja më e kërkuar e momentit

Lori Harvey është një modele amerikane si dhe një influencuese në rrjetet sociale. Lori është bërë pjesë e Select Model Management në Europë dhe LA Models në USA.

Lori numëron mbi 1.5 milionë ndjekës në Instagram ku shpesh publikon foto provokuese me bikini apo dhe stilin e saj të jetesës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.


TË NGJASHME