HomeShowbiz

FOTO/ Kourtney kardashian po martohej ndërsa Scott Disick po ‘festonte’ në një klub striptizmí

Ndërkohë që ish partnerja e tij Kourtney Kardashian po martohej Travis Barker në Itali, Scott Disick e kaloi natën në një festë të çmendur në New York. 38-vjeçari u pa në Sapphire strip club në orët e para të mëngjesit të së hënës, raporton TMZ . Disick thuhet se u shfaq në klub në orën 2:30 të mëngjesit me një grup, i cili përfshinte meshkuj dhe femra. Ai qëndroi për një orë, duke biseduar veçanërisht me një grua, përpara se të dilte jashtë.

Atë mbrëmje, themeluesi i Talentless ndau me fansat një stoey në Casa Cipriani të NYC.

“Natën e vogël të filmit,” shkroi ai në Instagram Story.

Disick postoi gjithashtu një foto të darkës së tij me biftek, duke shtuar: “Nëse e dini, e dini”.

Ndërsa Disick dokumentoi udhëtimet e tij, tre fëmijët e tij me Kardashian – Mason, Penelope dhe Reign, po festonin dasmën e nënës së tyre 43-vjeçare me bateristin Blink-182, në Portofino, Itali.

Fëmijët nuk morën pjesë në dy ceremonitë e mëparshme të çiftit . Dyshja fillimisht patën një martesë të rreme në Las Vegas pas ndarjes së çmimeve Grammy në prill, dhe ata u martuan ligjërisht në një gjykatë në Santa Barbara, Kaliforni, në fillim të këtij muaji.

Ndërsa vetëm babai i Barker, Randy Barker, dhe gjyshja e Kardashian, Mary Jo Campbell, morën pjesë në ceremoninë e 15 majit, dasma e tyre jashtë vendit ishte një event i mbushur me yje.


TË NGJASHME