HomeShowbiz

Foto/ Monika zbulon gjininë e bebit që pret Einxhel Shkira me Dj Dagz

Në fillim të kësaj jave Einxhel Shkira bëri public lajmin se është në një pritje të ëmbël dhe lumturia shihej lehtë në fytyrën e moderatores dhe Dj Dagz. Përgjatë këtyre ditëve dyshja ka postuar momente dhe urime të ndryshme që kanë marrë nga shoqëria dhe njerëzit e tyre më të dashur për këtë bekim.

Madje zhvilluan edhe një instervistë, ku rrëfyen mes të tjerash se gjininë e bebes duan ta zbulojnë përmes një feste të madhe. Mirëpo, si duket Monika Lubonja sapo e zbuloi, referuar postimit të aktores Einxhel dhe Dagz do të bëhen me vajzë.

Monika ka bërë ri-post një video nga Einxhel dhe krah saj shkruan:

“Jam e bindur që po vjen Princeshja juaj, por edhe jona.”


TË NGJASHME