HomeShowbiz

FOTO/ Pas një aborti ish banorja e “Big Brother” bëhet nënë për herë të parë

Ish banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është bërë nënë për herë të parë. Foshnja ka ardhur në jetë me datë 18 Qershor por blogerja e ka bërë me dije lajmin ditën e sotme. Ajo ka publikuar disa fotografi, teksa ka dalë shëtitje me bebin e porsalindur.

“Unë këtë e bëra kastile. 18.06.2022”, ka shkruar ajo. Më pas, ajo ka ndarë dhe një video teksa ka shkruar: “Dashuria e jetës time”. Kujtojmë që Gerta rrëfeu në shkurt të vitit të kaluar zbuloi se kishte bërë një abort pasi vihej në rrezik jeta e saj.


TË NGJASHME