HomeShowbiz

Foto provokuese nga mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani (FOTO)

Modelja Beniada Nishani është mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani dhe duket qartë se mbesa e ish-presidentit di mirë si t’i “çojë në këmbë” ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Shpeshherë bukuroshja ngacmon fantazinë e ndjekësve të saj me poza sensuale e provokuese e duket se nuk e ka në mend që të ndalet me realizimin e fotove nudo, e madje edhe me shpërndarjen e tyre me fansat e shumtë në llogarinë e saj.

Së fundmi, modelja seksi Beniada Nishani ka postuar një fotografi ku shfaqet e gjitha e zhveshur…, e sigurisht që pëlqimet në këtë pozë kanë qenë me mijëra.


TË NGJASHME