HomePolitikë

Foto të së bijës/ Ja urimi Bashës për 8 Marsin

“Mëngjesi sot nisi me një urim nga familja jonë për të gjitha vajzat dhe nënat shqiptare: GËZUAR 8 MARSIN!”, kështu i ka uruar kreu i Partisë Demokratike të gjitha gratë dhe vajzat me rastin e 8 marsit.

Me një ppostim në Facebook, Basha ka shpërndarë disa voto të së bijës.

87019028_3004553386262489_3101493092436410368_n
89529071_3004553456262482_3969522849294581760_n
89692126_3004553382929156_9198200861325524992_n

M.H/ GotaNews


TË NGJASHME